تشریفات عروسی و مجالس بیسان آماده خدمتگذاری برای شما در رویایی ترین شب زندگیتان

 

امشب عروسی شماست و شاید تنها شبی در زندگیست که همه نگاهها روی شما متمرکز است.پس باید به زیباترین شکل ممکن بدرخشید در کنار انتخاب درست لباس و زیورآلات، آرایش صورت و مدل موی حرف اول را میزند به همین علت باید برای انتخاب آرایشگر کمی وسواس به خرج دهید! در نظر داشته باشید که زیبایی عکس و فیلم شما بمیزان بسیارزیاد، بستگی به کار آرایشگر دارد.
این اطمینان را به شما میدهم که درتهران بهترین آرایشگرها را میتوانید بیابید! افراد شناخته شده زیادی در این زمینه فعالیت میکنند و با کمی تحقیق و پرس و جو میتوانید لیستی از بهترین ها رو تهیه کنید .

برای دیدن نمونه کارها فقط به عکس بسنده نکنید و حتما قبلش مشاوره و بازدید حضوری داشته باشید. در نظر داشته باشید آرایش عروس هرچقدر ساده تَر بهتر! نیازی نیست شما به شخص دیگری تبدیل شوید.همین که آرایش ملایم و شیکی داشته باشید، و مدل موهایتان برازنده و مناسب چهره، لباس و اندام شما باشد کافیست در عین حال به نکات زیرتوجه داشته باشید:
١- درست است که باید به آرایشگر اعتماد کنید ولی اگر برایتان مقدور است قبل عروسی جلسه مشاوره انجام دهید تا هم آرایشگر با سلیقه شما آشنا شود و هم شما پیش زمینه ای از چهره خود در شب عروسی داشته باشید.
٢- ساعت دقیق آماده شدن را از عکاس بپرسید و اگر آنرا یک ساعت زودتر به آرایشگر اعلام کنید، چیزی را از دست نداده اید، فقط امکان تاخیر و به هم خوردن برنامه ریزی را تقریبا به صفر میرسانید.
٣- از آرایشگر بخواهید که به شما اجازه چک کردن مرحله به مرحله میکاپ را بدهد در عین حال به او اعتماد کنید و با وسواس بی مورد به او استرس وارد نکنید.همواره اولین و اصلی ترین رکن آرایش عروس را در نظر داشته باشید، سادگی و زیبایی؛ لازم نیست عجیب باشید فقط واقعی!!!
۴- قبل انتخاب مدل مو حتما لباستان را به آرایشگر نشان دهید و با کمک هم بهترین و آراسته ترین مدل راانتخاب کنید.
۵- ممکن است شما در مجلات خارجی یا فیلم‌ها نمونه هایی از گل آرائی و تزیینات باغ و تالار را ببینید و دوست داشتهباشید به همون شکل برای شما اجرا شود. میتوانید راجع به اجرای آن با تشریفات عروسی و مجالس خود صحبت کنید، ولی در نظر داشته باشید ممکن است برخی از متریال استفاده شده در دیزاین انتخابی شما، در ایران وجود نداشته باشد یا عینا به همان شکل قابل اجرا نباشد، پس به نمونه‌های شبیه به آن رضایت دهید و پرسنل طراحی مراسم را سردرگم نکنید.

 

تشریفات عروسی و مجالس         تشریفات عروسی و مجالس

 

اگر جشن خود را در شهرهای ساحلی یا کنار دریا برگزارمی کنید، استفاده از تزیینات دریایی مانند مرجان‌های کوچک، ستاره دریایی، صدف و… توصیه می شود. استفاده از شمع را فراموش نکنید و با استفاده از نور شمع جلوه زیبا و رومانتیک به زیباترین شب زندگیتون بدهید. میز یادبود جشن شما را صمیمانترخواهد کرد روی این میز میتوانید عکس‌هایی دونفره از دوران نامزدی قراربدید و از عکاستان بخواهید یک تابلو یا دفترچه یادبود با عکسهای خودتون آماده کند، که مهمانها بتوانند روی اون برای شما یادگاری بنویسند…سالها بعد این دست نوشته‌ها ارزش زیادی برای شما پیدا خواهد کرد. میز شکلات و کندی بار هم این روزها بسیار مد شده که روی یک میز بزرگ انواع شکلات و آبنبات، کاپ کیک وشیرینیجات رابه همراه دیگر تزیینات قرار میدهند و مهمانها می توانند از خودشان پذیرایی کنند یا کنار میز عکسهای زیبا بیندازند.

گل آرایی و تزیینات زیبا وچشمگیر، یکی از نکات مهم برگزاری جشن شماست. مسئولیت این کارمعمولا به عهده مدیر تشریفات عروسی و مجالس است و شما می توانید با دیدن نمونه کارهای انجام شده مدل تزیینات جشن را انتخاب کنید یا ایده های خودتان را با برگزارکننده در میان بگذارید.
از ابتدا برای عروسی خود یک تم در نظر بگیرید.این تم میتواند با توجه به فصل مکان برگزاری مراسم یا سلیقه شخصی متفاوت باشد. رنگ گلها یا رومیزی ها را با توجه به این تم انتخاب کنید.
درفصل بهار می توانید از رنگ‌های صورتی گلبهی ویاسی استفاده کنید. درفصل تابستان میتوانید رنگ های تند و شادتر را انتخاب کنید ودر پاییز هیچ چیز زیباتر از یک دیزاین پاییزی الهام گرفته از رنگ های زرد و نارنجی کمرنگ نیست.

در فصل زمستان استفاده از رنگ های سرد مانند سفید وآبی توصیه میشود . در نظر داشته باشید رنگ‌های صورتی کمرنگ گلبهی و سفید درتمام فصل ها قابل استفاده هستند وحس زیبایی عروسی را به مهمانان شما القا می‌کنند.

گروه تشریفات عروسی و مجالس تقی زاده (بیسان) با اندوخته ی سالها تجربه، هم اکنون با رویکردی نوین در عرصه طراحی، فضا سازی و گل آرایی باغ و تالار در خدمت شماست و سعی دارد شبی رویایی را برای شما به ارمغان آورد.

تشریفات عروسی و مجالس – باغ و تالار بیسان

 

تشریفات عروسی و مجالس            تشریفات عروسی و مجالس   تشریفات عروسی و مجالس            تشریفات عروسی و مجالس